Biura, Pl Zamkowy, Stare Miasto, Trakt Królewski

Biuro na wynajem
2 400 PLN , Pow. 26,71 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
26,71 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , Krakowskie Przedmieście
Rok budowy:
1948
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
N938897
Cena za m2:
90 PLN
biuro przy Placu Zamkowym│ lokal do najmu │ ścisłe centrum │biuro na Starym Mieście

Zapraszam na prezentację pomieszczeń biurowych w zabytkowej kamienicy (budynek usługowo-biurowy) przy Krakowskim Przedmieściu w sąsiedztwie Placu Zamkowego.

Lokal 1-pomieszczeniowy o powierzchni prawie 27m2 (możliwość przyłączenia dodatkowych 43m2 - sąsiadującego biuro) i imponująco wysoki na ok 4m, usytuowany na parterze, z oknami na przepiękny przynależący do kamienicy ogród.
Reprezentatywne wejście do budynku, bezpośrednio z "deptaka Starówki". Piękne klasyczne lobby / hall o powierzchni ok 200m2

Dysponujemy jeszcze wolnymi biurami o powierzchniach: 43m2 i 26,71m2
Do podanych cen należy doliczyć podatek 23%.
Wynajmujący wymaga kaucji w wysokości podwójnego czynszu.

Budynek wzniesiony w latach 1860-1861, spalony w 1939 roku, odbudowany w latach 1948-1950. Zachwyca piękną architekturą i sztukaterią. Dysponuje 5 salami konferencyjnymi, mieszczącymi od 15 do 200 osób, w których organizować można wszelkiego typu spotkania. Organizowane są tu sympozja, szkolenia, konferencje naukowe, promocje książek i spotkania z autorami, koncerty, pokazy filmów, występy zespołów ludowych, a przede wszystkim wspaniałe wystawy.

Lokal jest w dobrym stanie technicznym / do własnej aranżacji. Zaplecze sanitarno-gastronomiczne jest wspólne dla lokali na piętrze.
Budynek dysponuje własnym parkingiem (ilość miejsc ograniczona).

Trakt Królewski tętni życiem bez ustanku, na co pozwalają pełna infrastruktura (niezliczone restauracje, bary, usługi, sklepiki...) oraz samo miejsce które przyciąga przybyszy na zwiedzanie historycznej części stolicy oraz mieszkańców Warszawy na wypoczynek w innym świecie.

Przystanek autobusowy w sąsiedztwie budynku pozwala na łatwy dojazd "pod same drzwi", natomiast 4 min spacerem od biura zlokalizowany jest duży ogólnodostępny parking miejski przy Placu Teatralnym.

Zadzwoń i umów się na prezentację w dogodnym czasie.
___________________________________________________________________________
Agenci ZamieszkajPL specjalizują się w sprzedaży nieruchomości warszawskich, tym samym czuwają nad kompletnością oraz aktualnością ofert
___________________________________________________________________________
Nad jakością obsługi oferty czuwa Magdalena Alboszta - licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, nr licencji 26184
___________________________________________________________________________
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
____________________________________________________________________________
Prawa autorskie do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie ZamieszkajPL. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody ZamieszkajPL jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Nieprawidłowy adres E-mail