Działka usług-przemysł-mieszk + budynek- TOPÓLNO

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż
799 990 PLN , Pow. 20 200 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
20 200 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Topólno Muchowo
Numer oferty:
N804161
Cena za m2:
40 PLN
Działka usługowo-mieszkalna - w sąsiedztwie lasów - w bliskości jezior (8 min autem) - na sprzedaż - na terenie gminy Gąbin (TOPÓLNO).

Przedmiotowa działka o powierzchni ponad 20tys m2, ma kształt prostokąta o szerokości ok 30m. Działka jest budowlano-rolna, z przeznaczeniem na budowę mieszkaniową, usługową i przemysłową.

W drodze przy działce dostępne są media: prąd i woda.
Działka zlokalizowana jest bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 577 --> (bezpośredni wjazd na działkę), co daje jej ogromne możliwości inwestycyjne. 
Posiada także asfaltowy dojazd od drugiej strony, od której to posadowiony jest na niej budynek mieszkalny w stanie surowym zamkniętym - z pełną dokumentacją (sprzed kilkunastu lat).

Bardzo spokojna, sielankowa i zielona okolica - idealna do życia, jednoczesnego prowadzenia działalności (usługowo-produkcyjnej) oraz prowadzenia własnego ogrodu.
Sąsiedztwo domów jednorodzinnych, lasów i pół upranych.

Topólno to urokliwa wieś (w XVI królewska) położona w województwie mazowieckim, w powiecie płockim, w gminie Gąbin - zlokalizowana w otulinie lasów i terenów uprawnych.

Odległości większych miast od Topólna:
Gąbin - 2,8 km, Płock - 19,1 km, Żychlin - 18,5 km, Łowicz - 32,4 km, Gostynin - 22,4 km, Kutno - 32,9 km, Sochaczew - 41 km, Warszawa - 83,5 km

Odległość od Jezior:
Jez. Zdworskie - 7,6 km, Jez. Ciechomickie - 13 km, Jez. Łąckie - 13  km, Górskie - 15 km, Jez. Sumino, Białe i Lucieńskie - ok 22 km.

Zadzwoń i umów się na prezentację w dogodnym czasie.


___________________________________________________________________________
Agenci ZamieszkajPL specjalizują się w sprzedaży nieruchomości warszawskich, tym samym czuwają nad kompletnością oraz aktualnością ofert
___________________________________________________________________________
Nad jakością obsługi oferty czuwa Magdalena Alboszta - licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, nr licencji 26184
___________________________________________________________________________
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66  §1 Kodeksu Cywilnego.
____________________________________________________________________________
Prawa autorskie do fotografii nieruchomości przysługują wyłącznie ZamieszkajPL. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody ZamieszkajPL jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Nieprawidłowy adres E-mail